İçeriğe geç

Tatil Bitti

Son Güncellenme tarihi 26 Haziran Salı, 2018

Kullanmakta olduğum bilgisayarımın beklenmedik arızası ve Temmuz ayının 2. yarısında başladığım Samsun tatilim dolayısıyla, bir aydan daha uzun bir süre boyunca sayfamla fazla ilgilenememiştim. Şimdi yeniden aranızdayım…

Şu ana kadar hiç uçak yolculuğu yapma fırsatım olmadı. Ailemle birlikte, yine Samsun’a kara yolu üzerinden gittik.

Gidiş ve dönüş süreci biraz yorucu olsa da tatilde dinlenme fırsatım oldu.
İstanbul ile Samsun arası yaklaşık 700 Km. Yolculuk esnasında çok güzel mekanlara uğradık.

Tatilim esnasında mobil internet kullandım. Ancak internet kalitesinden memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Geçen sene şu anda kullandığım GSM operatöründen farklı bir operatörden hizmet alıyordum ve internet hızından çok memnundum. Özellikle mobil internet kullanımı esnasında bağlantı Edge hızında olduğu halde cep telefonumun pilinde bir performans düşüklüğü oldu. Kullandığım uygulamalar ve bütün işlemlerimi telefon üzerinden yaptığımı düşünecek olursam, yine de pil normalden çabuk bitiyordu.

Edge hızında, bırakın videolara gözatmayı, internet radyosu bile dinlemek neredeyse imkansız. Şehir merkezinde 3G hızında internet kullanabiliyordum ancak, merkezde uzun süre kalmadım. Abone olduğum mail gruplarındaki posta alımını durdurup kişisel postalarıma öncelik verdim. Böylelikle önemli postaları kaçırmamış oldum. Engelsiz Android oluşumundaki yöneticiliğim dolayısıyla, e-posta grubuna elimden geldiğince vakit ayırıp iletileri incelemeye ve yanıtlamaya çalıştım.
Köyümde geçirdiğim zaman zarfında, doğal ortamdan çeşitli ses kayıtları yaptım. Bu kayıtları, Audioboo hesabıma yükledim.

Yeterli sayılabilecek dinlenmenin ardından, iş hayatındaki ve sanal ortamdaki çalışmalarıma kaldığım yerden devam ediyorum.

İlerleyen zamanlarda daha farklı çalışmalar ve oluşumlarda yer aldığımda yine buradan paylaşımlar yapacağım.

 9,102 total views,  1 views today

Yayınlandığı kategori:Benden haberler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir