İçeriğe geç

QCast

QCast Logo

QCast, Windows ve Mac işletim sistemleri için üretilmiş erişilebilir bir podcast takip uygulamasıdır. Podcastlar, belirli bir konuda bilgi vermek amacıyla hazırlanan sesli ya da görüntülü kayıtlardır.
iTunes podcast dizini ve çeşitli podcast sitelerinde arama yapabilen QCast, sevdiğiniz podcastlara kolayca ulaşmanızı, dinlemenizi ya da bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor. Erişilebilir arayüzü sayesinde, podcastlar arasında dolaşma, bölümleri ileri/geri sarma, hızlı ya da yavaş oynatma gibi seçeneklere kolayca ulaşılabiliyor. bu uygulamanın Türkçe çevirisi tarafımca yapılmaktadır.

İndir:

Güncel versiyon QCast 1.81
Programın adı: QCast
Sürüm: 1.81
Kurulum Versiyonu:


Taşınabilir Versiyon:


Kullanım Rehberi:
Henüz hazır değil!

Mac os x versiyon:
İndirin!

QCast kullanımı konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını, yukarıdaki Türkçe kullanım rehberinde bulabilirsiniz.

Satın Alın!

Yapılan partnerlik anlaşmasının sona ermesi sebebiyle QCast yazılımın satışı tarafımca artık yapılmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Alışveriş

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Her türlü sorunuzu ya da önerinizi ana menü de bulunan iletişim bağlantısından bana iletebilirsiniz.
Eğer kullanıcı anahtarınızı kaybettiyseniz, iletişim formunun içeriğinde durumu belirtiniz. Güvenlik nedeniyle, sadece lisansların kayıtlı olduğu e-posta adreslerinden gelen kod kurtarma talepleri dikkate alınacaktır. Eğer, lisansın kayıtlı olduğu e-posta adresini unuttuysanız, yeni bir lisans satın almanız gerekmektedir.
Satın almalarda çıkan pürüzler hariç, telefonla ya da yüz yüze teknik destek tarafımca ya da Accessible Apps tarafından verilememektedir. Sosyal medya ya da iletişim kanallarıyla sorularınız cevaplanıp, sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır.
Satın alma işleminin ardından hiçbir şekilde geri ödeme yapılamaz ve lisans, başka bir kullanıcıya devredilemez. Sisteminizin programı çalıştırmada yetersiz kalması, işlemcide ve diğer donanımlarda kasılmalar ve donmalar yaşanması da bu duruma dahildir. Ücretli olan birçok programda olduğu gibi, bu programın da 30 günlük deneme sürümü vardır. Satın almaya karar vermeden önce sisteminiz ve donanımlarınızla ilgili her türlü testleri bu süre zarfında yapabilirsiniz.
Lisans satın alan her birey ya da kuruluş, yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır ve ACCESSIBLE APPS’tan hiçbir şekilde hak talep etmeyeceğini kabul eder.