İçeriğe geç

Chicken Nugget

Chicken Nugget, Python programlama dili kullanılarak geliştirilen yeni nesil erişilebilir bir Twitter uygulamasıdır.

Windows işletim sistemi için geliştirilmekte olan bu uygulamanın Türkçe çevirisi tarafımca yapılmaktadır.

Özellikle, Twitter’ı üçüncü taraf istemciler aracılığıyla kullananların bağımlısı olacağı yazılım; yaygın olarak kullanılan erişilebilir Twitter istemcileri Tween ve The Qube’un tüm özelliklerini tek bir programda birleştiriyor, ayrıca daha da fazlasını sunuyor.
Chicken Nugget'ta tweet oluşturma ekranı

başlıklar

 

 

 

 

 

 

Öne çıkan özellikler:

 

  • Birden fazla Twitter hesabını destekler. Sınırsız sayıda Twitter hesabını programa ekleyip aralarında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 

 • Arayüzü kullanışlı ve sadedir. Kafa karıştırıcı hiçbir detay yoktur.</li/
 • Tweet düzenleme; Tweetinizi yanlış yazdığınızı mı farkettiniz? CTRL+E’ye basarak düzeltip tekrar gönderebilirsiniz.
 • Aldığınız bütün tweetler arşivlenir; Tercihinize bağlı olarak, aldığınız ve gönderdiğiniz tweetleri bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.
 • Her yerden erişim; Programın arayüzünün yanı sıra başka bir uygulama ile çalışırken de tweetlerinizi kontrol edebilirsiniz.
 • Anlık güncellemeler; Diğer Twitter uygulamaları en fazla bir dakikada bir tweetleri güncellerken, Chicken Nugget anlık güncellemeler yapmaktadır.
 • Bir tweet, bir yanıt ya da bir direkt mesaj aldığınızda size anında bilgi verir.
 • Ve çok çok daha fazlasını bulabilirsiniz….

ındir:

Güncel versiyon Chicken Nugget 4.6

Programın adı: Chicken Nugget

Sürüm: 4.6

Kurulum Versiyonu:

Taşınabilir Versiyon:

Kullanım Rehberi:

ındirin!

Chicken Nugget kullanımı konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını, yukarıdaki Türkçe kullanım rehberinde bulabilirsiniz.

Satın Alın!

01.06.2018 tarihi itibariyle Chicken nugget lisansı ve ürün desteği artık tarafımca verilmeyecektir. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Neden satın almalıyım?

 

  • Program, anladığınız dilden konuşur: programın arayüzü, anlaşılır bir şekilde çevrilmiştir. Kafa karıştırıcı metinler bulunmamaktadır.

 

  • Chicken Nugget, sürekli güncellenerek Twitter API’ın en son özelliklerini kullanmanıza olanak tanır.

 

  • Teknik destek alabilirsiniz: Lisans satın aldığınızda programın bütün güncellemelerini ücretsiz edinebilir, sorunla karşılaştığınızda ücretsiz destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

  • Önerileriniz dikkate alınır: Programda görmek istediğiniz ya da eksik bulduğunuz özellikleri iletebilirsiniz.

 

  • Belki de en önemlisi, uygun fiyata Twitter’ın bütün özelliklerini kullanabilir ve en güncel olayları önce siz duyabilirsiniz

 

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Her türlü sorunuzu ve önerilerinizi ana menü de bulunan iletişim bağlantısından bana iletebilirsiniz.

Eğer kullanıcı anahtarınızı kaybettiyseniz, iletişim formunun içeriğinde durumu belirtiniz. Güvenlik nedeniyle, sadece lisansların kayıtlı olduğu e-posta adreslerinden gelen kod kurtarma talepleri dikkate alınacaktır. Eğer, lisansın kayıtlı olduğu e-posta adresini unuttuysanız, yeni bir lisans satın almanız gerekmektedir.

Bir lisansın illegal yollardan etkinleştirildiği, farklı konumlarda farklı kişiler tarafından kullanıldığı ve aynı lisans numarasının farklı kişilere dağıtıldığı tespit edildiğinde lisans silinir. Bununla birlikte lisansı silinen kişi aynı IP adresi, satın alım esnasında tarayıcıdan lisans sistemine gönderilen makine kimliği, aynı kredi kartı, aynı isim ve e-posta adresiyle Accessible Apps’tan hiçbir ürün satın alamaz.

Satın alma işleminin ardından hiçbir şekilde geri ödeme yapılamaz ve lisans, başka bir kullanıcıya devredilemez. Sisteminizin programı çalıştırmada yetersiz kalması, işlemcide ve diğer donanımlarda kasılmalar ve donmalar yaşanması da bu duruma dahildir. Ücretli olan birçok programda olduğu gibi, bu programın da 30 günlük deneme sürümü vardır. Satın almaya karar vermeden önce sisteminiz ve donanımlarınızla ilgili her türlü testleri bu süre zarfında yapabilirsiniz.

Lisans satın alan her birey ya da kuruluş, yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır ve ACCESSIBLE APPS’tan hiçbir şekilde hak talep etmeyeceğini kabul eder.