İçeriğe geç

Podcast

Podcast proje sayfası

Çeşitli konulardaki sesli anlatımlarımı bir araya toplamak ve yeni şeyler kaydetmek suretiyle websitemden ve iTunes’tan podcast yayınlamaya başladım.

Çok uzun zamandan beri podcastler her zaman ilgimi çekmiştir. Profesyonel ya da amatör, başka insanların paylaştığı ne varsa dinlemek gerçekten beni mutlu etmeye yetiyor. Özellikle ilgilendiğim konularda başka insanların fikirlerini dinlemek, yeni şeyler keşfetmek, onlarla aynı fikirde olduğumu, ya da neleri yanlış düşündüğümü öğrenmek benim için biraz da podcastlerle mümkün oldu. Spor, teknoloji ve yaşam tarzı podcastlerina aboneyim ve tek bir bölüm kaçırmamaya gayret ediyorum. İngilizce öğrenimimde geldiğim bu seviyede de İngilizce konulu podcastlerin çok faydasını gördüm.

Podcast içerikleri konusundaki bütün bu düşüncelerimin ışığında, ben de birikimlerimi ve keşfettiklerimi paylaşmak için podcast projemi hayata geçirmiş bulunuyorum.

Podcast içeriklerimle ilgili bütün detaylara, ana menüdeki podcast bağlantısından erişebilirsiniz. Ayrıca, podcast arşivim ve indirme linkleri de bu proje sayfamda yer alıyor.

Podcast arşivim

Podcast’ler, liste şeklinde, en son eklenen podcast başta olacak şekilde sıralandı. Linklerden birine tıkladığınızda podcast sayfamda ilgili içerik yüklenecektir.

Yeni podcast bölümleri yayınladıkça bu sayfayı da güncelleyeceğim. Bütün sorularınız için, her zaman olduğu gibi iletişim sayfasını kullanabilirsiniz