İçeriğe geç

Müzik

Müzik sayfama hoş geldiniz!

Bildiğiniz gibi, sitemdeki yazılarımın ana konularından biri de, benim için bir tutku olan ve Hayatımın birçok noktasında bana eşlik eden vazgeçilmezim, müzik. Her koşulda insana iyi gelen bir ilaç olarak tanımlıyorum ben müziği.

Birçok dilde ve türde müzik dinleyip, listeler takip ediyorum. Neredeyse her gün müzik koleksiyonumu büyütüyorum, ve her keşfettiğim parçayı dinlerken tarifsiz bir heyecan duyuyorum. Sevdiğim şarkıları dostlarımla paylaşıp, onlardan da öneriler istiyorum. 11 Yıl önce ilk kez Çince bir şarkı dinlediğimdeki heyecanım ile, bugün keşfettiğim Afrika müziğini dinlerken aldığım keyif hep aynı.

dinlediğim bir dolu şarkıdan ve yaşadıklarımdan ilham alarak kendimce besteler de yapıyorum. Bu bestelerimden birini DJ ve yapımcı arkadaşım Alex’in dinlemesi, ve bu besteyi düzenleyerek yayınlamak istemesiyle de dijital müzik kariyerim başladı. Artık bestelerimi birkaç gün sonra unutup, ya da en fazla bilgisayarımda bir yerde saklamak yerine yayınlamaya karar verdim. İlk single çalışmam olan Good Old Days’i 21.02.2018 tarihinde yayınladım. Sonrasında ise 27. yaşımı, özel bir sene yapmak için albüm projem olan 27’yi 08.06.2018 itibariyle yayınladım. Müziklerimin türü daha çok Elektronik olmakla birlikte, Rock ve akustik gibi çok çeşitli sesler de duyabileceksiniz.