İçeriğe geç

Merhaba 27

Last updated on 27 Haziran Çarşamba, 2018

Zaman nasıl da geçip gidiyor değil mi? 2018 yılı geldi derken göz açıp kapayıncaya kadar yılı yarıladık bile. Bundan 12 gün öncesi benim 27. yaş günümdü. Yirmi yedi yıl öncesi, sıcak bir cumartesi günü dünyaya merhaba demişim; şimdi de yirmi yedinci yaşıma merhaba diyorum.

Yaklaşık bir yıldır, bu senenin benim adıma çok özel bir sene olmasını istiyordum ve bunun için kapalı kapılar ardında çalışmalar yapıyorduk. Önemli bazı şeylerin ayak seslerini 4 ay kadar önce Good Old Days Single çalışmamı yayınlayarak duyurmuştum. Şimdi ise, aylar süren, yorucu ama bir o kadar da keyifli çalışmalarımızın meyvelerini toplama zamanı.

Yeni albüm: Hello 27!

Bu albümün hayalini sadece Yakın çevremle paylaşmıştım. Ama gerçek manada yapmak istediklerimi yapımcı dostumla birlikte sessizce hazırlıyorduk. Her biri benim için çok değerli 7 adet şarkıdan oluşan albümüm nihayet karşınızda! Siz okuyucularımın ve takipçilerimin desteğiyle bu albüm projem daha çok kişiye ulaşacak ve ben de ilerleyen zamanlarda çok daha güzel çalışmalar yapabileceğim.

Şarkı listesi

Bütün şarkıları satın alıp dinlemek yarım saatinizi alacak, ama bu yapacağınız benim için çok kıymetli.

Albüm önce özel ve değerli bir insan için yazdığım sessiz ve sakin bir piano intro ile başlıyor. Peşine modunuzu yükseltecek ve asla vazgeçmemenizi kulaklarınıza fısıldayacak güzel bir melodi ile tempo yükseliyor. Bir sonraki şarkıda iyice tatil moduna girip; başarmış hissini yaşıyorsunuz. Sonraki şarkıda tempo biraz hafifliyor ve hiç görmediğiniz yerlerde bir gezintiye çıkmış gibi hissediyorsunuz. Hemen ardından çalan şarkıda da bir yerlerde özlediğiniz birileri olduğunu farkedip onlarla tekrar yan yana olmak istiyorsunuz. Sonra tempo iyice düşüyor ve duygusallaşıyorsunuz. Üzüldüğünüz anları hatırlayarak, değerli anların kısacık olduğu gerçeğiyle yüzleşiyorsunuz. Son olarak tekrar neşelenip parti havasına giriyorsunuz. Çünkü gerçekten buna ihtiyacınız var.

  • 01 You
  • 02 Hello (Don’t Give Up)
  • 03 That’s how saturdays should be
  • 04 Explorer
  • 05 Hold My Hand
  • 06 Miserable
  • 07 Till the Heart Breaks

Destek olun

Bu şarkıları ve daha güzellerini sadece sizin desteğiniz olursa yapabilirim. Hello 27’yi mümkün olan bütün dijital mecralara eklemeye çalıştık. Size uygun olan seçenek üzerinden albümü satın alarak ya da çevrim içi aktarım hizmetleri aracılığıyla dinleyerek bana destek olabilirsiniz.

 16,592 total views,  7 views today

Kategori:Benden haberlerMüzik

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.