İçeriğe geç

Eski güzel günler için bir şarkı

Last updated on Salı Haziran 26th, 2018

Eski güzel günler geri gelmeyecek. Yatsınamaz bir gerçek bu. Ama öyle bir gücümüz var ki, bu günleri hatıralarımızda saklayabiliriz. Eski güzel günler, yeni macera ve hatıralar yolunda bizi aydınlatan ışıktır.

Böyle tuhaf bir başlangıç yaptım, farkındayım. Bu adam neden bahsediyor böyle dediğinizi de duyar gibiyim. Ama durun, açıklayayım.

Müziği gerçekten çok seviyorum. Evet, bunu defalarca yazdım. Çalışırken, evde dinlenirken, yoldayken, her şekilde müzik dinliyorum. Müzik benim ilacım ve rahatlatıcım. Yeni bir şarkı duyduğumda, bıkana kadar dinlerim ama yine de yetmez. Hiçbir müzik aleti çalamıyorum, sesim de şarkı söylemek için çok da iyi sayılmaz. Her şeye rağmen, şarkı sözü ve beste yapıyorum, sadece kendi kafamda. En büyük özellikleri de birkaç dakika içinde aklımdan kaybolmaları 🙂 Ama bir süre önce, öyle bir melodi vardı ki aklımda, bunu unutamazdım. Ve Evet, unutmadım. Bir yerlerde, ya da bir şekilde, öyle ya da böyle, müzik yapma hayalim vardı hep. Bu anın hayaliyle yanıp tutuşuyordum. Şahane bir insan olan Alex’i buldum bir yerlerden. Aklımdaki melodiyi, sanal enstrumanlarla ona gösterdim. Evet, gerçekten çok beğendi ve en az benim kadar heyecanlandı. Bunu kesinlikle bir şarkı yapmalıyız dedi. Ve işte asıl hikaye burada başlıyor

Eski güzel günler için bir şarkı

Ben ve DJ Alex B. bu melodiyi büyütmek için günlerce uğraştık. Efektleri, ritm ve sesleri, ve bir şarkı için gereken her şeyi ayarlayabilmek için çok çalıştık ve sonunda, en büyük hayallerimden biri gerçek oldu. ARTIK BIR ŞARKIM VAR! Şarkı, herhangi bir vokal içermiyor ama, birçok nostaljik eefektler ve akılda kalıcı bir melodiyle süslenmiş bir elektronik / Deep House parçası.

Good Old Days albümüm, an itibariyle birçok müzik mağazasından indirilebilir durumda. Şarkıyı dinleyebilir, satın alabilir, paylaşabilir ve gelecek müzik çalışmalarım için bana destek olabilirsiniz. Şey… Ben, çok mutlu olurum. Bu şarkı, hayatının herhangi bir anında, eski güzel günleri özleyen herkese, ama herkese armağan olsun.

Good Old Days’i iTunes’tan satın alın
Ayrıca, Lütfen
Good Old Days’i Spotify’da dinleyin ve kıymetli çalma listelerinizden birine ekleyin.

Son olarak, her şey için teşekkürler, müzik partnerim DJ Alex B.

Loading

Kategori:Benden haberlerMüzik

Tek Yorum

  1. […] ardında çalışmalar yapıyorduk. Önemli bazı şeylerin ayak seslerini 4 ay kadar önce Good Old Days Single çalışmamı yayınlayarak duyurmuştum. Şimdi ise, aylar süren, yorucu ama bir o kadar […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir