İçeriğe geç

Envision AI

Envision AI, yapay zeka teknolojisinden yararlanarak görsel dünyayı görme engellilere betimleyen bir uygulamadır. Uygulamanın Türkiye elçisiyim, ve Türkçe çevirisi tarafımdan yapılmaktadır. Uygulama, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılabilmektedir.

Özellikler

Hollanda menşeili Envision AI uygulaması, görme engellilerin hayatını kolaylaştırmak için, görme engelliler ile birlikte hazırlandı.

Envision kurucuları Karthik Mahadevan ve Karthik Kannan

Telefon kamerasını kullanarak anlık metin okuma, el yazısı okuma, belge okuma, barkod tanımlama ve daha birçok fonksiyonu ile günlük hayatımızı kolaylaştırıyor.

Envision, Coca Cola kutusundaki barkodu tanımlıyor

Yardımcı teknolojiler ve yapay zekanın en iyisini bir araya getiren Envision’un Metin Tanıma araçları, Türkçe dahil 60 dilde herhangi bir yüzeydeki bir metni okuyabilir. Okuma çözümünü kullanırken en hızlı, en doğru ve en kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Envision, resimlerdeki sahneleri betimleyebilme yeteneğine de sahiptir. Çevrenizdeki veya telefonunuzdaki görüntülerin betimlemesini yapabilir.

Envision, birinin yüzünü tanırken

Kullanım detayları

Envision AI, aylık ve yıllık abonelik modellerinin yanı sıra, dilerseniz tek seferlik satın alma yoluyla sınırsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Başlangıçta uygulamanın tüm özelliklerini deneyebilmeniz için 14 günlük ücretsiz ve sınırsız deneme süresi sunulur.

İndir

GooglePlay’den indir
AppStore’dan indir

Destek

Envision AI Türkçe kullanım kılavuzunu okumak için
Buraya tıklayın
Envision AI, abonelikli bir uygulamadır. Seçtiğiniz abonelik modeli süresi boyunca hizmeti sınırsız kullanabilirsiniz. Abonelik döneminiz dolmadan 24 saat önce hizmetiniz otomatik olarak yenilenir. Aboneliğinizi dilediğiniz zaman AppStore ya da GooglePlay Store’da abonelikleriniz arasından kolayca iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ücret iyadesi yapılmaz. Abonelik döneminiz bitene kadar servisi kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek seferlik satın almalarda hizmet ücreti tek seferde ödeme yönteminize yansıtılır. Tekrarlanan abonelik ücreti tahsil edilmez.

Envision AI kullanımınız esnasında sorunlar yaşıyorsanız, ya da satın alma ile ilgili farklı sorularınız varsa aşağıdaki geri bildirim formundan ya da iletişim sayfamdan bana ulaşabilirsiniz. Uygulama ile ilgili İngilizce destek almak için
Uygulamanın resmi sitesi

Geri bildirim gönder