Skip to content

Websitem yenilendi

Last updated on Tuesday June 26th, 2018

Uzun bir aranın ardından tekrar merhaba! Websitem baştan başa yenilendi!

Temmuz ayından bu yana hiç yazmamıştım ama artık zamanı geldi. Bu zaman zarfında tatilimi yapıp döndüm, tekrar çalışmaya başladım ve sitem için düşündüğüm yenileme fikrimi de hayata geçirmeye başladım.

Öncelikle daha modern bir tasarım ve daha çok özelleştirmeye olanak veren bir alt yapı istiyordum. Bununla birlikte daha çok ziyaretçi çekebilmek için görsel düzenlemeye de önem verdim. Çalışmalarımız oldukça uzun sürdü ama sonuç içime sindi.

Yeni tasarım ile birlikte; proje sayfalarımı ve çalışmalarımı bu site üzerinde barındırmaya devam edeceğim ve daha çok içerik, daha sık aralıklarla sizlerle olacak.

Yeni tasarımın hem benim için, hem de sizler için birkaç avantajından bahsedip yazımı bitireyim;

  • Artık bir canlı destek alanım var; buradan bana daha çabuk ulaşabileceksiniz. Gün içinde canlı destekte mümkün olduğunca çevrimiçi olmaya çalışacağım.
  • Sitemde dolaşım daha kolay ve daha güvenilir; Birçok tema arasından en uygununu seçtiğimize inanıyorum. Tema hem modern, hem de mobil cihazlarda da sorunsuz görüntülenebiliyor.
  • İndirmeler sayfam yenilendi; Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi iletişim sayfasından iletebilirsiniz.
  • Yorumlarınızı paylaşmak artık çok daha kolay; Email adresinizi kullanarak kimliğinizi doğrulayabilirsiniz.
  • Dilerseniz, artık yazılarıma abone olabileceksiniz; her yayınlanan yeni yazım size email ile ulaşacak.

Çok kısa bir süre içinde güncel çalışmalarım ile ilgili sıklıkla güncellenen bir neler yapıyorum sayfası da sizlerle olacak. Yeni tasarımla ilgili yorum ve görüşlerinizi de bekliyorum.

Loading

Published inNews from me

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *