Skip to content

Twitter söyleşimizin ikincisini düzenledik

Last updated on Tuesday June 26th, 2018

Yaklaşık 2 yıl önce en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Twitter konusunda bilgi vermek amacıyla internet üzerinden bir söyleşi düzenlemiştik. Söyleşimizin ikincisini de geçen hafta sonu yaptık…

Yine görme engelli arkadaşlarımızın katıldığı söyleşimizde, Twitter’ı daha yakından tanıtmak, ek uygulamalar kullanarak hiçbir zorluk çekmeden yapabileceklerimizi anlatmak düşüncesiyle toplantıya başladık.

2. söyleşimizde de Twitter’ın kısa tanımını yapıp, bir nostalji yolculuğuna çıktık. Twitter’ın ilk kurulduğu günden bugüne kadar gelişimini, hayatımıza olumlu etkilerini konuştuk.

2. bölümümüzde, Twitter’ın kapsamlı tanımını yapıp Twitter’a özgü terimlerden bahsettim; katılımcı arkadaşlarımızın bu terimlerle ilgili sorularını cevaplandırdım.

Sonrasında, mobil uygulamalar ve diğer ek uygulamalarla Twitter kullanımından söz açıldı. Söyleşimizin ana konularından biri olan Chicken Nugget‘tan detaylı bir biçimde bahsettim.

Programın özelliklerini ve detaylı kullanım anlatımını da yaptıktan sonra, katılan arkadaşlarımıza söz verdiğim üzere sürprizimi açıkladım.

2. Twitter söyleşimize katılan herkese ve söyleşimizin ses kaydını yapan Selçuk Uçar‘a teşekkürler.

Loading

Published inNews from me

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *