Skip to content

Do you like listening to podcast?

Last updated on 26 June Tuesday, 2018

Farkettim ki birşeyler yazmayalı hayli zaman olmuş. Haber paylaşmadığım zaman zarfında yine boş durmadım ve sitemi başka bir seviyeye taşıyacak projemin adımlarını atmaya başladım. Bu projemden bahsedeceğim bu yazımda.

Yakın dostlarımla Çeşitli ortamlarda ve bilhassa sanal ortamda, bir podcast kaydetmek ve bunu dünyayla paylaşmak nasıl olur, kolay mıdır ve ne gibi araç gereçler temin edilmelidir konularında çok konuştuk. Nihayetinde, Çeşitli konulardaki sesli anlatımlarımı bir araya toplamak ve yeni şeyler kaydetmek suretiyle websitemden ve iTunes’tan podcast yayınlamaya karar verdim.

Çok uzun zamandan beri podcastler her zaman ilgimi çekmiştir. Profesyonel ya da amatör, başka insanların paylaştığı ne varsa dinlemek gerçekten beni mutlu etmeye yetiyor. Özellikle ilgilendiğim konularda başka insanların fikirlerini dinlemek, yeni şeyler keşfetmek, onlarla aynı fikirde olduğumu, ya da neleri yanlış düşündüğümü öğrenmek benim için biraz da podcastlerle mümkün oldu. Spor, teknoloji ve yaşam tarzı podcastlerina aboneyim ve tek bir bölüm kaçırmamaya gayret ediyorum. İngilizce öğrenimimde geldiğim bu seviyede de İngilizce konulu podcastlerin çok faydası oldu.

Podcast içerikleri konusundaki bütün bu düşüncelerimin ışığında, ben de birikimlerimi ve keşfettiklerimi paylaşmak için podcast projemi hayata geçirmiş bulunuyorum.

Ve artık podcastlerim sizlerle!

Sonunda, gereken bütün teknik altyapıyı oluşturarak podcastlerimin size ulaşması için her şeyi hazır hale getirdim.

Teknoloji, Android, iOs, Windows, teknoloji ve ereişilebilirlik konularında; spor ve müzik konularında podcastler kaydederek bunları bütün dünyayla paylaşmaya başlıyorum!
Podcastlar sayfamdan bütün detaylara ve paylaştığım en son podcastlara ulaşabilir, yine
iTunes Podcastlar sayfasından, podcastlere iTunes üzerinden abone olabilirsiniz.

Podcastlerimde deyinmemi istediğiniz bir konu olursa, iletişim sayfamdan her zaman bana ulaşabilirsiniz.

 7,560 total views,  2 views today

Published inNews from me

Be First to Comment

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *